Starówka Mistrzów - Barberjo

fot. www.torun.pl
Witajcie w męskim świecie na toruńskiej starówce. Centrum Wsparcia Biznesu zaprasza do golibrody. W salonie Barberjo każdy drwal może liczyć na profesjonalne ogarnięcie niesfornej brody i czupryny. Barberzy z ul. Pod Krzywą Wieżą są kolejnymi bohaterami cyklu filmowego „Starówka Mistrzów”.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
681
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

„Starówka Mistrzów” to projekt mający przybliżyć torunianom i turystom sylwetki właścicieli małych firm, które działają na toruńskiej starówce. Prezentujemy firmy, usługodawców i zakłady rzemieślnicze, które  cieszą się największym zaufaniem klientów.  

Barberjo to tradycyjny salon strzyżenia oraz stylizacji męskiego zarostu i fryzur. Od kilku lat spełnia oczekiwania klientów dzięki wykwalifikowanej na najwyższym poziomie kadrze barberskiej. Salon mieści się przy ul. Pod Krzywą Wieżą 18. To miejsce, w którym każdy klient poczuje się wyjątkowo, a niezobowiązująca atmosfera panująca w Barber Shopie spowoduje, że będziecie chcieli tam wracać.

W czasie stanu pandemii Covid-19, gdy możliwe jest już prowadzenie usług,  cykl filmowy „Starówka Mistrzów” ma wesprzeć marketingowo mikro- i małych przedsiębiorców z zespołu staromiejskiego – usługodawców i rzemieślników, którzy prowadzą tu swoje warsztaty i firmy od lat, a często nawet od pokoleń.

Do udziału w projekcie „Starówka Mistrzów” zaproszono przedsiębiorców z różnych branż: piekarzy, tatuażystów, złotników, barberów, antykwariuszy, artystów, fotografów, piernikarzy i introligatorów. Każdy z odcinków cyklu poświęcony jest innej działalności i promuje rozwijanie dobrych tradycji rzemiosła, usług i gastronomii na toruńskiej starówce.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
681
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-09-11 19:30
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 17:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-19 16:30
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany