Seniorze, spisz się bezpiecznie

fot. www.torun.pl
W związku z Narodowym Spisem Powszechnym Główny Urząd Statystyczny zaprasza seniorów na spotkanie online, podczas którego będzie można się dowiedzieć, jak spisać się bezpiecznie. Odbędzie się ono 14 maja 2021 r. o godz. 14.00.
REKLAMA

1 kwietnia 2021 roku wystartował Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 prowadzony przez Główny Urząd Statystyczny. Spis potrwa do końca września. Zgodnie z ustawą udział w spisie jest obowiązkowy. Każdy z obywateli musi zezwolić na udostępnienie części swoich danych osobowych. Niekiedy jednak zdarza się, że pod spis podszywają się osoby, które chcą pozyskać nasze dane niezgodnie z prawem, a ich działania mają charakter przestępczy. Dlatego warto się dowiedzieć, jak nie stać się ofiarą oszustwa.

Jak spisać się bezpiecznie? Jak zweryfikować rachmistrza spisowego? Na te oraz inne pytania odpowie w najbliższy piątek, 14 maja, o godz. 14.00 dr Dominik Rozkrut, szef Głównego Urzędu Statystycznego. Moderatorem spotkania on-line będzie Łukasz Salwarowski, Prezes Stowarzyszenia MANKO i Redaktor Naczelny Głosu Seniora.

Kliknij i przejdź do wydarzenia na Facebooku

Transmisja na żywo odbędzie się równocześnie na:

Udział w wydarzeniu on-line jest bezpłatny.

Wydarzenie współorganizowane jest przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Stowarzyszenie MANKO - Głos Seniora i Główny Urząd Statystyczny.

Więcej informacji o Narodowym Spisie Powszechnym: https://spis.gov.pl/

Lokalne informacje: www.torun.pl/spis2021

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2021-08-19 20:30
miejsce
Zespół staromiejski Torunia,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-20 20:30
miejsce
Zespół staromiejski Torunia,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-21 20:30
miejsce
Zespół staromiejski Torunia,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-27 18:30
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany