Prezydent w roli Mikołaja

fot. www.torun.pl / Wojtek Szabelski Fotograf
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia zwiastuje już specjalnie przystrojony, gwiazdkowy tramwaj. Podczas pierwszego jego kursu 6 grudnia 2019 r. pasażerowie mogli spotkać w nim specjalnego gościa.
REKLAMA

O godz. 12:00 tradycyjnymi piernikami toruńskimi oraz cukierkami podróżnych witał prezydent Torunia Michał Zaleski. Złożył świąteczne życzenia pasażerom tramwaju linii numer jeden oraz napotkanym na przystankach mieszkańcom.

- Dzisiaj, w dniu Świętego Mikołaja, z radością spotykam się z podróżnymi tramwaju nr 1. Został on specjalnie przystrojony przez Miejski Zakład Komunikacji, by zachęcić mieszkańców do składania sobie nawzajem świątecznych życzeń. W ten sposób zachęcamy również do korzystania z toruńskiej komunikacji miejskiej - powiedział prezydent Torunia Michał Zaleski.

Dla pasażerów gwiazdkowego swinga przygotowany został również koncert z muzyką na żywo. Zagrane zostały polskie kolędy oraz największe zagraniczne przeboje świąteczne. To nie był jednak koniec mikołajkowych atrakcji przygotowanych przez MZK. Od godziny 12:00 na przystanku przy alei Solidarności na pasażerów i przechodniów czekała również gorąca kawa i herbata. Na wiacie przystankowej umieszczono życzenia świąteczne, które można oderwać i zabrać ze sobą na pamiątkę.

Rozkład bożonarodzeniowego tramwaju znaleźć można na stronie Miejskiego Zakładu Komunikacji. Kursować będzie on do 6 stycznia 2020 r.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-29 17:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-01 18:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany