O turystyczne w dobie pandemii

fot. www.torun.pl
Trwa ogólnopolskie spotkanie przedstawicieli branży turystycznej. Podczas dwudniowego spotkania w Poznaniu, zorganizowanego w ramach ogólnopolskich obchodów Światowego Dnia Turystyki, omawiane są kwestie związane z rozwojem branży w trudnym czasie pandemii.
REKLAMA

Podczas spotkania, w którym biorą udział także przedstawiciele Gminy Miasta Toruń, omawiane są kierunki działania i współpracy pomiędzy ministerstwem właściwym dla turystyki, Polską Organizacją Turystyczną oraz samorządami i podmiotami działającymi w branży turystycznej.

Przedmiotem spotkań jest również szczegółowe omówienie i określenie kierunków rozwoju i promocji Polskich Marek Turystycznych, w tym wspólna linia promocyjna oraz wskazanie nowych narzędzi promocyjnych w odniesieniu do aktualnych potrzeb, również związanych z  kryzysem wywołanym pandemią koronawirusa.  

Tytuł Polskiej Marki Turystycznej został przyznany Toruniowi w 2019 roku. Zwieńczeniem poniedziałkowych rozmów i spotkań była przygotowana przez Ministerstwo Rozwoju i Polską Organizację Turystyczną Gala Ogólnopolskich Obchodów Światowego Dnia Turystyki. Podczas uroczystości wyróżniono medalem za zasługi dla turystyki podmioty i osoby, które w znaczący i niestandardowy sposób kreują i rozwijają polską turystykę. Spotkanie branży w Poznaniu to również okazja do wymiany doświadczeń oraz  informacji, jak przeciwdziałać kryzysowi oraz podsumowania i planowania działań ukierunkowanych na rozwój turystyki w Polsce. 

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
13657
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-12-28 17:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 17:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 20:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 20:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany