22 październik 2020

Mikrowsparcie online dla dzieci

fot. www.torun.pl
Pomysły na projekty internetowe dla dzieci można składać do 8 listopada 2020 r. do godz. 12.00 w konkursie Mikrowsparcie online. Kreatywnych edukatorów zaprasza do udziału Toruńska Agenda Kulturalna.
REKLAMA

Konkurs skierowany jest do osób działających w obszarze kultury i edukacji kulturalnej, w tym do: muzyków, plastyków, pisarzy, performerów, nauczycieli, animatorów oraz innych osób, których działalność edukacyjna, twórcza i artystyczna mieści się w katalogu działań wydarzeń kulturalnych (angażujące mieszkańców Torunia w inicjatywy kulturalne) oraz działania z zakresu edukacji kulturalnej, jakimi są: koncerty, warsztaty, wystawy, spotkania z twórcami i inne działania związane z szeroko pojętą kulturą i edukacją kulturalną.

Konkurs Mikrowsparcie online jest częścią projektu Archipelag Zabawy. Projekt ma na celu zaangażować najmłodszych uczestników w inicjatywy kulturalne oraz działania z zakresu edukacji kulturalnej.

Jakie projekty można zgłosić do konkursu?
Do konkursu można zgłaszać projekty, które skierowane będą do dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Wyłonione pomysły będą musiały zostać zrealizowane kosztem i nakładem pracy artysty lub grupy zgłaszającej projekt. Działania, wyłącznie w formie możliwej do dystrybucji on-line, udostępnione zostaną przez kanały dystrybucji internetowej od 1 do 9 grudnia 2020 roku. Realizacja zgłoszonego projektu nie powinna być krótsza niż 30 minut. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 2 projekty, jednak każdy z nich musi być oddzielnym zgłoszeniem.

Do kiedy trwa nabór?

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 8 listopada 2020 roku o godzinie 12:00. Po tym terminie jury konkursowe wyłoni 8 najlepszych zgłoszeń, które zostaną nagrodzone kwotą 500 zł ufundowaną przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Następnie w dniach od 1 do 9 grudnia 2020 roku zostaną zrealizowane na stronach i social media Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Gdzie można składać wniosek?
Zgłoszenia przesyłać można poprzez wypełnienie elektronicznego formularza zamieszczonego na stronie internetowej konkursu

Kliknij, aby złożyć wniosek — Mikrowsparcie

Kliknij, aby przeczytać regulamin konkursu Mikrowsparcie

W razie pytań dotyczących konkursu lub formularza zgłoszeniowego prosimy o kontakt z Zuzanną Myszkorowską-Kempą, tel. 662 072 845, e-mail: z.myszkorowska@tak.torun.pl

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2021-08-13 20:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-17 20:30
miejsce
Zespół staromiejski Torunia,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-18 20:30
miejsce
Zespół staromiejski Torunia,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-27 18:30
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany