Majówkę świętuj tańcem

fot. www.torun.pl
Kochasz ruch, a taniec to twoja druga natura? Gdy słyszysz muzykę twoje ciało samo rusza w tany? Toruńska Agenda Kulturalna ma zatem dla Ciebie idealną propozycję! Weź udział w konkursie tańca on-line i wygraj atrakcyjne nagrody!
REKLAMA
Majówka w Toruniu od lat przepełniona jest ruchem i energią, a za sprawą Święta Tańca. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, w związku z obowiązującymi zaleceniami obchody przyjmą interaktywną, internetową formułę. Dzięki temu jeszcze więcej osób będzie mogło aktywnie uczestniczyć w świętowaniu. TAK zaprasza więc do rozpoczęcia tegorocznej majówki tanecznym krokiem i dzielenia się pozytywną energią z innymi!

Zasady konkursu

Zadanie czekające na uczestników jest niezwykle proste, jednak będzie wymagać wigoru, zapału, dobrego nastawienia i ruchu! Zgłosić udział w konkursie należy nagrać w przestrzeni miejskiej film, na którym uczestnik zaprezentuje swój autorski układ taneczny do jednego z ośmiu zaproponowanych przez organizatora utworów.


Udział w konkursie może wziąć każdy torunianin, włącznie z osobami niepełnoletnimi, pod warunkiem dokonania zgłoszenia przez rodzica lub opiekuna prawnego. Nagranie, nie dłuższe niż 5 minut, należy wstawić na facebookową stronę wydarzenia do 3 maja 2021 r. do godziny 23:59.  Oprócz tego należy przesłać wiadomość prywatną na konto Toruńskiej Agendy Kulturalnej na Facebooku zawierającą dane kontaktowe, w tym: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz link do zamieszczonego filmu. W przypadku najmłodszych uczestników konieczne jest opisanie stopnia pokrewieństwa pomiędzy osobą zgłaszającą a uczestnikiem.

Spośród zgłoszonych przez uczestników występów 3 najciekawsze nagrania zostaną wyróżnione, a ich autorzy otrzymają nagrody pieniężne w wysokości: 500 złotych, 300 złotych i 200 złotych. Rozstrzygnięcie konkursu zostaną opublikowane do dnia 6 maja 2021 na stronie wydarzenia na Facebooku oraz na stronie Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Lista utworów

Poniżej zamieszczona została lista utworów, z których należy korzystać podczas tworzenia nagrań konkursowych:

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2021-08-21 20:30
miejsce
Zespół staromiejski Torunia,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-08-27 18:30
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-05 20:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-19 20:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany