Koncert charytatywny dla Jarka

fot. www.torun.pl
Jarek Aleksandrowicz, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu, utalentowany tancerz choruje na ciężką odmianę białaczki szpikowej. Aby pomóc choremu koledze społeczność i LO organizuje koncert charytatywny i otwarte zapisy do bazy dawców szpiku kostnego.
REKLAMA

Jarek ma 16 lat, w sierpniu dowiedział się, że jest poważnie chory. Ze względu na leczenie nie pojawił się w tym roku w szkole, właśnie jest w trakcie chemioterapii.

11 grudnia 2019 roku jego szkolni koledzy i koleżanki zorganizują koncert charytatywny w auli i LO. Zebrane pieniądze pomogą w leczeniu walczącego o zdrowie 16-latka.  

Koncert to niejedyna inicjatywa uczniów „jedynki” – wspólnie z Fundacją DKMS organizują akcję zapisów do bazy dawców. Całą kampanię nazwali „Jedyneczka dla Jareczka”.

W przeddzień koncertu będzie można dołączyć do bazy i oddać krew w budynku I LO (w godzinach: 9:00-14:00). Rejestracja będzie możliwa także w dniu koncertu w Dworze Artusa i w sobotę 14 grudnia w toruńskich centrach handlowych.

Koncert charytatywny odbędzie się w Dworze Artusa. Organizatorzy zapewniają, że usłyszeć będzie można tylko energiczne piosenki. Zapowiadają także, że podczas wydarzenia wystąpi gość specjalny. Bilety w cenie 10 zł będzie można zakupić przed koncertem.

Więcej informacji o akcji „Jedyneczka dla Jareczka” tutaj.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-29 17:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-01 18:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany