TAKzostanwdomu - koncert i warsztaty

fot. www.torun.pl
W ramach akcji #TAKzostanwdomu Toruńska Agenda Kulturalna zachęca do pozostania w domu i korzystania z kultury on-line. Placówka udostępnia kolejny koncert oraz proponuje serię warsztatów.
REKLAMA

Tym razem fani rockowych i bluesowych brzmień mogą posłuchać inowrocławskiej kapeli Stara Szkoła. Zespół powstał w 2010 roku jako spełnienie młodzieńczych marzeń muzyków. Od samego początku artyści grają własne kompozycje z autorskimi tekstami. Muzycznie zespół oscyluje w klimatach rocka i bluesa, choć pasja członków zespołu pozwala także na niespotykane muzyczne wędrówki.

Koncert został zarejestrowany w ramach Sceny na Wiśle w Toruniu 14 lipca 2019 r. Zapis nie był wcześniej upubliczniany — dzięki uprzejmości artystów pokazywany jest po raz pierwszy.

Na stronie dostępny jest także wyjątkowy koncert brytyjskiego artysty Danny’ego Handley’a – wokalisty i gitarzysty zespołu The Animals and Friends, zarejestrowany 10 sierpnia 2019 roku w ramach Sceny na Wiśle w Toruniu.

W tym tygodniu na stronie pojawi się także szereg edukacyjnych atrakcji, takich jak warsztaty taneczne czy warsztaty wokalne.

Na jedną z pierwszych serii, która nakłoni do rozwoju umiejętności fotograficznych zaprosi Lena Paracka-Werner. Podczas całego kursu widzowie dowiedzą się, jak dobrze wykonywać zdjęcia, jak fotografia może opowiadać historię, a także jaki sprzęt fotograficzny wybrać. Pierwsze zajęcia poświęcone będą próbie zrozumienia, dlaczego właściwie robimy zdjęcia.

Kolejnym cyklem edukacyjnym, który warto śledzić w najbliższym czasie będą warsztaty wokalne z Wioletą Markowską. W ramach filmów edukacyjnych dowiemy się m.in. jak dbać o nasz głos.

Aby być na bieżąco z kolejnymi działaniami w ramach akcji #TAKzostanwdomu polecamy śledzić stronę internetową projektu, a także fanpage Toruńskiej Agendy Kulturalnej na Facebooku i konto na Instagramie.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
49675
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2021-02-12 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-02-14 18:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-05 19:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2021-03-06 18:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany