Pierwsze imprezy plenerowe już w ten weekend

fot. www.torun.pl
W związku z czwartym etapem znoszenia obostrzeń, możliwe będzie przeprowadzenie pierwszych kulturalnych wydarzeń plenerowych już w ten weekend! Miasto Toruń i toruńskie instytucje kultury zapraszają na Kino Letnie i spektakl z okazji Dnia Dziecka przy CKK Jordanki.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
690
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Pomimo znoszenia obostrzeń wciąż obowiązuje rygor sanitarny, a w wydarzeniach kulturalnych będzie mogło uczestniczyć tylko 150 osób. Na terenie wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa, czyli noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych.

- W najbliższą sobotę o godz. 21:30 Toruńska Agenda Kulturalna, Centrum Filmowe Camerimage i CKK Jordanki zapraszają na Kino Letnie. Na zapleczu Jordanek będzie można zobaczyć film Pedro Almodóvara pt. „Ból i blask”zaprasza prezydent Torunia Michał Zaleski.

Publiczność wpuszczana na to wydarzenie będzie na godzinę przed seansem. Organizatorzy planują, że będzie to wydarzenie cykliczne.

W niedzielę, 31 maja 2020 roku, Teatr Baj Pomorski dwukrotnie, o godz. 13:00 i 16:00, pokaże spektakl dla najmłodszych przygotowany specjalnie z okazji Dnia Dziecka. To pierwszy pokaz w przestrzeni publicznej od czasu wprowadzenia obostrzeń w związku z pandemią COVID-19. Na deskach plenerowej sceny torunianie zobaczą spektakl familijny „Czerwony kapturek”.

Wstęp na Kino Letnie jest bezpłatny, na niedzielne spektakle obowiązują bilety. Za symboliczne 5 zł można je kupić w dniu imprezy w kasie TOS w CKK Jordanki (przy al. Solidarności 1–3) w godz. 12:00–16:00.

Zasady bezpieczeństwa podczas wydarzeń:

Wciąż jednak należy pamiętać, że podczas wydarzeń w sobotę i niedziele obowiązywać będą zasady zgodne z wytycznymi:

1) Limit uczestników: 150 osób

W wydarzeniu może uczestniczyć tylko 150 osób. W przypadku obowiązujących biletów, osoby bez ważnego biletu wstępu nie zostaną wpuszczone na teren imprezy. Prosimy o przybycie odpowiednio wcześniej w celu uniknięcia ewentualnych kolejek. Podczas oczekiwania do kasy, bądź przed wejściem na teren imprezy, prosimy o zachowanie co najmniej 2 metrów odstępu od pozostałych oczekujących.

2) Obowiązek noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych podczas wydarzenia

Na terenie wydarzenia obowiązywać będzie bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa, czyli noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych. Osoby, które takowych nie będą posiadały nie zostaną wpuszczone na teren imprezy. W celach bezpieczeństwa, prosimy także, aby nie zdejmować maseczek podczas sensu, bądź spektaklu.

3) Dezynfekcja rąk i podanie danych przed wejściem na teren wydarzenia

Przy wejściu na teren imprezy dostępne będą dozowniki z płynem dezynfekcyjnym. Wszyscy uczestnicy są zobowiązani do jego użycia przy wchodzeniu. Ponadto przy wejściu wszystkim oczekującym zostanie zmierzona temperatura. Osoby z temperaturą powyżej 37°C nie zostaną wpuszczone na teren imprezy.

Warunkiem wejścia na teren imprezy, dla zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego będzie podanie danych osobowych, imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego, a także podpisanie listy. Administratorem danych jest Toruńska Agenda Kulturalna. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzeń i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

4) Zachowajmy odstęp, co najmniej 2 metrów

Podczas poruszania się na terenie imprezy, bądź w kolejce do wejścia, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 2 metrów od pozostałych uczestników wydarzenia.

5) Zakaz przesuwania krzeseł na terenie wydarzenia

Na terenie wydarzenia obowiązuje zakaz przesuwania i przenoszenia krzeseł ustawionych według panujących zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Po każdym pokazie krzesła będą dezynfekowane.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
690
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-09-11 19:30
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-12 17:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-19 16:30
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany