19 maj 2020

Jak spełnić wymogi sanitarne dotyczące COVID-19? Bezpłatne porady porady@federacjaprzedsiebiorcow.pl

fot. nadesłane
Federacja Przedsiębiorców Polskich (FPP) zaprasza do zgłaszania się po BEZPŁATNE porady ekspertów jak spełnić wymogi sanitarne dot. COVID-19 w związku z odmrażaniem gospodarki. Zaprasza też do udziału w KONKURSIE dla branż hotelarskiej, gastronomicznej i beauty na firmę najlepiej przygotowaną do prowadzenia działalności w obliczu zagrożenia pandemią. Wyróżnione przedsiębiorstwa otrzymają tytuł „Strefa Bezpieczna od COVID-19”.
PROWADZISZ HOTEL, RESTAURACJĘ, GABINET KOSMETYCZNY, FRYZJERSKI?
ZGŁOŚ SWOJĄ FIRMĘ DO KONKURSU – DO WYGRANIA 10 000 ZŁ! Zgłoszenia można nadsyłać na adres: konkurs@federacjaprzedsiebiorcow.pl

CHCESZ WIEDZIEĆ JAK SPEŁNIĆ WYMOGI SANITARNE DOT. COVID-19? NAPISZ DO NAS PO BEZPŁATNĄ POMOC EKSPERTÓW W PRZYGOTOWANIU OBIEKTÓW DO PRZYJMOWANIA KLIENTÓW NA  ADRES: porady@federacjaprzedsiebiorcow.pl

„Szanowni Przedsiębiorcy, w Federacji Przedsiębiorców Polskich chcemy upowszechniać najlepsze praktyki z zakresu bezpiecznego funkcjonowania firm w warunkach zahamowanej, lecz jeszcze ostatecznie nie przezwyciężonej epidemii.

W związku z tym ogłaszamy konkurs na firmę najlepiej przygotowaną do prowadzenia działalności pod zagrożeniem pandemii przy jednoczesnym zapewnieniu skutecznej ochrony dla pracowników i klientów. Nagrody będą przyznawane w kategoriach przyporządkowanych do poszczególnych branż, a wyróżnione przedsiębiorstwa otrzymają tytuł „Strefa Bezpieczna od COVID-19”. Zachęcamy do udziału w naszym konkursie, który może pokazać i potwierdzić potencjalnym klientom i partnerom biznesowym wdrożony przez przedsiębiorcę wysoki standard bezpieczeństwa w obecnej nadzwyczajnej sytuacji. Doceniamy tych, którzy troszczą się nie tylko o siebie” – podkreśla Marek Kowalski, przewodniczący Federacji Przedsiębiorców Polskich, prezes Centrum Analiz Legislacyjnych i Polityki Ekonomicznej (CALPE).

Federacja Przedsiębiorców Polskich zwraca uwagę, że dzięki zastosowaniu szeregu działań zabezpieczających nastąpiło wypłaszczenie krzywej zachorowań na COVID-19, jednak pandemia wciąż trwa. Pojedyncze duże ognisko nowych zachorowań może zniweczyć efekty dotychczasowych poświęceń całego społeczeństwa – w tym przedsiębiorców – i spowodować ponowne zamrożenie działalności gospodarczej na długie tygodnie, a nawet miesiące.

W takim przypadku nawet najlepsza tarcza antykryzysowa nie zapobiegłaby fali masowych upadłości. FPP chce upowszechniać najlepsze praktyki z zakresu bezpiecznego funkcjonowania firm w warunkach zahamowanej, lecz jeszcze ostatecznie nie przezwyciężonej epidemii. Skutki działania jednego przedsiębiorcy w obecnej sytuacji mają konsekwencje dalece wykraczające poza jego firmę. Dlatego też tak ważne jest, aby każdy przedsiębiorca działał teraz w poczuciu odpowiedzialności nie tylko za przyszłość własnej firmy, lecz również całej swojej branży. Federacja Przedsiębiorców Polskich upowszechnia najlepsze praktyki z zakresu bezpiecznego funkcjonowania firm w warunkach zahamowanej, lecz jeszcze ostatecznie nie przezwyciężonej epidemii.

PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
10523
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-12-28 17:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 17:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 20:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-31 20:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany