Bajka w ekonomii, ekonomia w bajce

fot. www.torun.pl / Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu
Wyższa Szkoła Bankowa zaprasza na konferencję "Bajka w ekonomii, ekonomia w bajce". 26 września 2019 roku w gmach uczelni spotkają się eksperci w dziedzinie ekonomii oraz edukacji dzieci i młodzieży.
REKLAMA

Celem konferencji „Bajka w ekonomii, ekonomia w bajce” jest wzrost wiedzy i umiejętności uczestników z zakresu kreowania postaw proekonomicznych u dzieci i młodzieży na różnych szczeblach kształcenia. W ramach konferencji poruszane będą m.in. kwestie związane z ekonomią w procesie wychowania dziecka oraz funkcjonowaniem elementów ekonomii w szeroko pojętej literaturze. Uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu wykorzystania wiedzy związanej z ekonomią w praktyce życia codziennego i na różnych etapach edukacji, a także poznają  metody storytellingu oraz grywalizacji w edukacji.

Konferencja kierowana jest przede wszystkim do studentów i wykładowców kierunków pedagogicznych oraz ekonomicznych, a także nauczycieli edukacji przedszkolnej i szkolnej.  Wśród poruszanych przez prelegentów zagadnień znalazły się m.in.: edukacja ekonomiczna, polski system oświatowy, dostępność kultury, obrót bezgotówkowy i literatura dziecięca.

Udział w konferencji jest bezpłatny, obowiązują jedynie wcześniejsze zapisy.

Dokładny program wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej "Bajka w ekonomii, ekonomia w bajce".

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-29 17:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-01 18:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany