.
16 wrzesień 2020

Uroczystości z okazji Dnia Sybiraka w Toruniu, dyżur prawnika w Grudziądzu i zapowiedź czwartkowej akcji pobierania krwi przed urzędem

fot. nadesłane
Jutro - 16 września (środa) Uroczystości z okazji Dnia Sybiraka w Toruniu godz. 11 - msza święta w kościele pw. Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny (ul. św. Faustyny 7) w intencji zmarłych i pomordowanych Sybiraków,
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
2097
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Godz. 12 - uroczystości pod pomnikiem Matki Polki Sybiraczki (przed kościołem) - marszałek Piotr Całbecki odbierze medal Pro Partia, przyznawany przez szefa Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych osobom szczególnie zasłużonym w kultywowaniu pamięci o walce o niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej.

Dyżur prawny z cyklu dyżurów skierowanych do osób dotkniętych problemem przemocy w rodzinie, organizowanych w regionie przez Urząd Marszałkowski - osoby zainteresowane uzyskaniem porady zapraszamy do:

Grudziądza - godz. 9-14, Urząd Marszałkowski w Grudziądzu, ul. Waryńskiego 4.

Bezpłatną pomoc prawną organizuje działające w Urzędzie Marszałkowskim Biuro Wsparcia i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Więcej informacji w materiale ,,Pomoc prawna dla pokrzywdzonych" 

W czwartek (17 września) zapraszam na kolejną akcję oddawania krwi przed Urzędem Marszałkowskim - specjalny ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy, w którym można honorowo oddać krew, czekać będzie od godziny 13 przed Urzędem Marszałkowskim na placu Teatralnym w Toruniu. Zakończenie poboru krwi o godz. 17.

Podczas akcji zachowane zostaną dodatkowe środki ostrożności. Dawcy przyjmowani będą pojedynczo. Prosimy, by nie zgłaszały się osoby, które w ostatnim czasie mogły mieć kontakt z osobami zakażonymi koronawirusem.

Cykliczna akcja poboru krwi w ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie prowadzona przed gmachem Urzędu Marszałkowskiego do końca roku w każdy trzeci czwartek miesiąca w godzinach 13-17.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
2097
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-11-25 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-27 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-29 19:00
miejsce
OD NOWA - Nowa sala...
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-04 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany