O budownictwie i inwestycjach w CT Park

fot. www.torun.pl / Wojciech Szabelski
W weekend 7-8 marca 2020 roku w Centrum Targowym Park odbywają się XV Targi Budownictwa i Targi Mieszkaniowe „Od działki po dom” oraz Kujawsko-Pomorskie Targi Inwestycyjne „Invest-Tor”. Prezentowana oferta dotyczy szeroko pojętego budownictwa, inwestycji i nieruchomości.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
594
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Targi „Invest-Tor” to doskonała okazja do zaprezentowania planów inwestycyjnych miast, gmin i regionów, specjalnych stref ekonomicznych i parków technologicznych, a także inwestorów i deweloperów, branży nieruchomości oraz instytucji finansowych. Ponadto w ramach targów „Od działki po dom” wystawcy przybliżają oferty firmy z branży grzewczej, wentylacyjnej, fotowoltaiki i uzdatniania wody, firm z branży budowlanej, wystroju wnętrz i ogrodów, czy producentów kominków.

- Dziękuję wszystkim wystawcom za zaprezentowanie różnorodnych i ciekawych ofert — powiedział prezydent Torunia Michał Zaleski. - Sedno każdej rodziny to przecież myślenie o domu czy mieszkaniu dla siebie i najbliższych, a nie ma piękniejszej wartości niż właśnie rodzina. Nasze miejsca zamieszkania często jednak wymagają interwencji, a więc remontu, naprawy, uzupełnienia. Oferta tego typu usług, materiałów, urządzeń, sprzętu także jest do zapoznania na tych targach. Jest jeszcze jeden ciekawy wątek. Chcemy myśleć o zdrowiu naszym i przyszłych pokoleń, o czystym powietrzu i zdrowym otoczeniu, a dziać się tak może, jeśli wniesiemy do tego swój własny wkład, a więc nowoczesne i przyjazne środowisku pompy ciepła, piece, czy fotowolataikę — zachęcał prezydent.

W targach biorą udział liczni developerzy: MSM, Expobud, TTBS, Ekonomiczny Dom, Lem-Bud, Budlex Apro Investment, Finch Lockerbie, Pres Menadżer, Dompol. Pompy, piece czy fotowoltaikę prezentują: HCT, Eprosument, WesWind, AM Group Solar, Ekoryniec, Piece CO Rejs. Za ocieplenie i izolację odpowiadają Purizoler, Zebrano, Izolbyd. Pełna lista wystawców dostępna jest TUTAJ.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
594
zobacz mapę / szczegóły
Zamów Tort na Dzień Matki reklama
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-09-30 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-03 19:00
miejsce
Arena Toruń, Toruń, ul. Gen. J....
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-04 18:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-10 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany