Szkolenie z finansów

fot. www.torun.pl
Zostały ostatnie wolne miejsca na bezpłatne szkolenie „Moje finanse i transakcje w sieci”. Jeśli chcecie poznać tajniki e-administracji biznesu, dokumentacji finansowej on-line czy transakcji internetowych, to Centrum Wsparcia Biznesu  zaprasza 23-24 maja 2019 r. do Toruńskiego Centrum Aktywności Lokalnej 2. Piętro.
REKLAMA

Projekt pn. „torun.direct – dobre połączenie z biznesem” to bezpłatne warsztaty dla osób powyżej 25. roku życia, które chcą zdobyć dodatkowe kompetencje w cyfrowym świecie. Szkolenie „Moje finanse i transakcje w sieci” to interaktywne zajęcia przy użyciu komputerów, case study, oparte na  indywidualnych przykładach. Zajęcia będą trwały po 8 godzin dziennie z przerwami na lunch, a zostaną zakończone wydaniem specjalnego certyfikatu. W programie m.in. prawa autorskie, licencje i wolne oprogramowanie, paragony i faktury on-line, e-administracja biznesu on-line, transakcje internetowe, optymalizacja zakupów i sprzedaży, finanse w Internecie.

Projekt pn. „torun.direct – dobre połączenie z biznesem” zakłada  realizację 48 szkoleń, w których weźmie udział 288 osób powyżej 25. roku życia. Chodzi o przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu poprzez przekazanie umiejętności pozwalających na rozwój kompetencji cyfrowych, umożliwiających wytworzenie popytu na Internet oraz technologie informacyjno-komunikacyjne. Celem jest także nabycie umiejętności korzystania z e-usług, jak i rozwijania umiejętności bardziej zaawansowanych. Zajęcia odbywają  się w Centrum Aktywności Lokalnej 2. Piętro przy ulicy Konopnickiej 13 w Toruniu.


„Moje finanse i transakcje w sieci”, 23-24.05 2019 r.
- dokumentacja finansowa,
- e-administracja biznesu on-line,
- transakcje internetowe,
- optymalizacja zakupów i sprzedaży,
- finanse w Internecie - jak nie wpaść w tarapaty,
- licencje i wolne oprogramowanie,
- funkcje sieci społecznościowych,
- autokreacja w sieci.

Bezpłatna rejestracja: https://tiny.pl/trccg

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-28 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-29 17:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-03-01 18:00
miejsce
Dwór Artusa, Toruń, Rynek...
wstęp biletowany