Jak założyć własną firmę?

fot. www.torun.pl
Co trzeba zrobić, żeby założyć własną firmę? Rozpoczęcie własnej działalności nie należy do skomplikowanych! Pomysł na biznes, pozyskanie środków na start, rejestracja w urzędzie i współpraca z instytucjami otoczenia biznesu - to kroki do swobodnego prowadzenia własnego biznesu. Wszystkie informacje przekazuje Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
2097
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Wiele osób zastanawia się nad zamianą zatrudnienia na etacie na pracę na własny rachunek. Aby takie pomysły i plany wcielić w życie, warto zapoznać się informacjami o tym, od czego zacząć i jak założyć własny biznes.

- Popularne powiedzenie sprawdza się w tym przypadku doskonale - pomysł na biznes to pierwsza rzecz, jaką przyszły przedsiębiorca musi wymyślić, jednakże co robić jeśli mamy pomysł i nie wiemy co dalej? Z pomocą przychodzi Pakiet Przedsiębiorcy

mówi Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu.

Pakiet Przedsiębiorcy to nowa funkcjonalność strony torun.direct, która powstała z myślą o osobach zakładających lub rozwijających swój własny biznes. Ikonografika w prostych 7 krokach przeniesie zainteresowanych do najważniejszych zagadnień związanych z formalnych rozpoczynaniem biznesu, pozyskiwaniem środków finansowych czy zatrudnianiem pracowników. Poszukujący informacji znajdą tam również obowiązki pracodawcy, programy promocyjne i partnerskie oraz ofertę nieruchomości.  Zagadnienia przedstawione w chronologicznym układzie pozwolą przyszłemu lub obecnemu przedsiębiorcy kontrolować biznes na każdym jego etapie.

Nowa funkcjonalność dostępna jest w zakładce "Załóż i rozwiń firmę" – przejdź do strony Centrum Wsparcia Biznesu

Zwolenników bezpośredniego kontaktu z pracownikami Centrum nie ominie również możliwość bezpłatnych konsultacji w siedzibie. Pierwszy krok pakietu przeniesie użytkownika automatycznie do formularza kontaktowego, który pozwoli nam umówić się na wizytę.

Źródło: www.torun.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
2097
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Toruniu

kiedy
2020-11-25 19:00
miejsce
Sala Koncertowa CKK Jordanki,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-27 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany
kiedy
2020-11-29 19:00
miejsce
OD NOWA - Nowa sala...
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-04 19:00
miejsce
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
wstęp biletowany